Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walka Gwiazdorów. Zagraj też w inną z gier Boże Narodzenie na Multumgier !

Walka Gwiazdorów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Walka Gwiazdorów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Walka Gwiazdorów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W kraju Świętego Mikołaja nie zawsze jest tak pokojowo, jak mogłoby się wydawać. Czasami mieszkańcy sami walczą na pięści ! Właśnie to wydarzyło się w tej grze walki, w której Święty Mikołaj, bałwanek Frosty lub elf walczą ze sobą. Możesz grać w tę grę sam przeciw komputerowi, ale również możecie zagrać we dwójkę.

Sterowanie grą

Gracz 1.: używaj strzałek do poruszania się. A = szybkie boksowanie, Z = szybkie kopanie, S = silne boksowanie, X = silne kopanie. Gracz 2 (używaj klawiatury numerycznej): używaj klawiszy 1, 2, 3, 5, aby się poruszać. 7 = szybkie boksowanie, 9 = szybkie kopanie, 4 = silne boksowanie, 6 = silne kopanie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/christmas/jingle_ballistics.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walka Gwiazdorów Little Game