Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Boże Narodzenie Draki. Zagraj też w inną z gier Boże Narodzenie na Multumgier !

Boże Narodzenie Draki

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Boże Narodzenie Draki"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Boże Narodzenie Draki"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Draka jest połączeniem pająka i wampira. Również zimą, kiedy pada śnieg i jest zimno, ma ochotę na trochę ludzkiej krwi! Tka pajęczynę, aby zbliżyć się do swoich ofiar. W tym celu może on przymocować się wyłącznie do punktów wewnątrz zielonego okręgu. Na każdym poziomie pająk ma określoną liczbę nici, które może wysnuć. Istnieje również wiele innych przedmiotów, które może w inteligentny sposób użyć, aby wprawić się w ruch. Przetnij pajęczynę we właściwym momencie i właściwym miejscu, aby pająk mógł spać na swoją ofiarę!

Sterowanie grą

Kliknij punkt, aby do niego doprząść pajęczynę i kliknij lewym klawiszem myszy, aby przeciąć tę samą nić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/christmas/draka_2_no_more_christmas.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Boże Narodzenie Draki Little Game